Od ponad 20 lat obecności naszej firmy na rynku, nasz park maszynowy poddawany jest systematycznej rozbudowie oraz modernizacji. Na dzień dzisiejszy wykorzystujemy różne metody wytwarzania dla szerokiej gamy artykułów gumowych wykorzystywanych w wielu sektorach przemysłu. Znaczną część naszej produkcji stanowią gumowe i silikonowe wyroby formowe. Do ich wytwarzania używamy pras hydraulicznych o wymiarach stołów roboczych 600mm x 600mm oraz sile nacisku 1600 kN (160 Ton), w których gumowe odlewy poddawane są procesowi wulkanizacji ciśnieniowej.

Drugim działem produkcyjnym jest produkcja profili gumowych na wytłaczarkach (extruderach) do gum i granulatów. Technologię wytłaczania stosujemy do produkcji szerokiego spektrum sznurów oraz profili gumowych o różnych kształtach i wymiarach. Dysponujemy także specjalistycznymi maszynami, które pozwalają nam przycinać gotowe kształtowniki na odcinki dowolnej długości oraz łączyć je metodą wulkanizacji.

Do produkcji wyrobów wtryskowych z tworzyw sztucznych wykorzystujemy w pełni zautomatyzowane wtryskarki wyposażone w manipulatory do łatwego odformowywania wyprasek.

Ponadto w naszym parku maszynowym posiadamy urządzenia do odlewu wyrobów poliuretanowych.