Oferta

Oferujemy pełną obsługę wdrożenia nowych produktów. Złóż zapytanie krok po kroku.


info_0

Technologia

GUMA, SILIKON, POLIURETAN...
Materiały
WŁASNA NOWOCZESNA NARZĘDZIOWNIA ...
Narzędziownia
NOWOCZESNE MASZYNY PRODUKCYJNE
Park maszynowy
PROJEKTOWANIE I WYKONANIE FORM
Projekty
Ponad 20 lat na rynku
Nowoczesna technologia produkcji wyrobów gumowych

Zakład powstał w 1997 roku w Bielsku-Białej. Początkowo działalność firmy rozpoczęła się od produkcji gumowych uszczelek wodno-kanalizacyjnych. Przez lata funkcjonowania na rynku systematycznie rozbudowywaliśmy asortyment i zwiększaliśmy możliwości produkcyjne poprzez inwestycje w park maszynowy. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 1500 wzorów różnego typu wyrobów gumowych wulkanizowanych, a także wycinanych z płyt uszczelkarskich oraz ponad 500 rodzajów profili gumowych. Miesięcznie przetwarzamy ponad 60 ton mieszanek gumowych i silikonowych, granulatów termoplastycznych oraz poliuretanu.

Nasze produkty są eksportowane między innymi do Niemiec, Czech, Słowacji, Szwecji, Norwegii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

W 2008 roku została zakupiona działka przemysłowa w Mazańcowicach, koło Bielska-Białej i tam została przeniesiona działalność. Zostały wybudowane nowe obiekty przemysłowe, których łączna powierzchnia biurowo-produkcyjna wynosi ponad 1200m2. Infrastruktura przemysłowa składa się z pięciu hal - czterech produkcyjnych i jednej magazynowej wraz z działem narzędziowym, wykonującym formy oraz zajmującym się utrzymaniem ruchu. 

W wyniku restrukturyzacji w 2016 roku rozpoczęła działalność firma Gumotest Profile, która specjalizuje się w produkcji wyrobów wytłaczanych. 

Zapraszamy do współpracy.