Historia

Zakład powstał w 1997 roku w Bielsku-Białej. Początkowo działalność firmy rozpoczęła się od produkcji gumowych uszczelek wodno-kanalizacyjnych. Przez lata funkcjonowania na rynku systematycznie rozbudowywaliśmy asortyment i zwiększaliśmy możliwości produkcyjne poprzez inwestycje w park maszynowy. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajduje się ponad 1500 wzorów różnego typu wyrobów gumowych wulkanizowanych, a także wycinanych z płyt uszczelkarskich oraz ponad 500 rodzajów profili gumowych. Miesięcznie przetwarzamy ponad 60 ton mieszanek gumowych i silikonowych, granulatów termoplastycznych oraz poliuretanu.

Nasze produkty są eksportowane między innymi do Niemiec, Czech, Słowacji, Szwecji, Norwegii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Na dzień dzisiejszy zakład składa się z pięciu hal - czterech produkcyjnych i jednej magazynowej. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 1100m2. Dodatkowo funkcjonuje tu dział narzędziowy wykonujący formy oraz zajmujący się utrzymaniem ruchu na zakładzie.

Lokalizacja

Firma ma swoją siedzibę w Mazańcowicach koło Bielska-Białej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się takie firmy jak Polmotors czy POH Wod Bud. Niedaleko miejsca usytuowania zakładu mieści się zjazd z drogi ekspresowej S52 na kierunek Szczyrk, Mazańcowice, Stare Bielsko.